SABAH GAZETESİ: Bağdat Caddesinde Dünya Mutluluk Günü Yürüyüşü

KAYNAK: SABAH GAZETESİ

Bağdat Caddesi'nde 'Dünya Mutluluk Günü' yürüyüşü

FURKAN KARA Yaşam Haberleri

Giriş Tarihi: 21.3.2019

Kadıköy AK Parti Belediye Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz, 20 Mart 'Dünya Mutluluk Günü'nde ilçe teşkilatı ve Kadıköylülerle birlikte etkinlik düzenledi.
AK Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz ve beraberindekiler önce bando eşliğinde Bağdat Caddesi'nde yürüyerek vatandaşlara karanfil dağıttı. Caddede müzik eşliğinde yürüyen kalabalığı gören Kadıköylüler de müziğe eşlik etti. Grup daha sonra, konser alanına geçti. Etkinlik kapsamında sahneye çıkan müzisyenler, Kadıköylülere müzik ziyafeti sundu. Etkinliğin sonunda ise sürpriz bir isim sahne aldı. Ünlü sanatçı Yusuf Güney sahnede Kadıköylülere mini bir konser verdi. Güney, Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz'a da yerel seçimlerde başarılar diledi.
Özgül Özkan Yavuz da konuşmasında, "Biz Kadıköylüler olarak Kadıköyümüzü çok seviyoruz. Fakat Kadıköy son yıllarda hiç hak etmediği bir yıpranmışlıkla karşı karşıya. Kadıköylüler eski mutlu ve huzurlu günlerini çok özlüyor. Bizim de büyük iddiamız, Kadıköy'ü tekrar mutlu bir yer yapmak" dedi.

Görüş ve Önerileriniz İçin
Bize Yazın
AK PARTİ Kadıköy Belediye Başkan Adayı