KADIKÖY LİFE: Özgül Özkan Yavuz’da mesai 16 saate çıktı

KAYNAK: KADIKOY LİFE

Özgül Özkan Yavuz'da mesai 16 saate çıktı

Özgül Özkan Yavuz'da mesai 16 saate çıktı

Decrease Font SizeIncrease Font SizeText SizePrint This Page Send by Email

Ak Parti'nin "şehir plancı, işletmeci" kimlikli Kadıköy Belediye Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz, şubat sonuna kadar planladığı 12 saatlik çalışma mesaisini 1 Mart itibariyle 16 saate çıkardı. Çok hızlı bir ziyaret trafiği içerisinde bulunan Yavuz'a, asistanları dahil kimse yetişemiyor.

Özgül Özkan Yavuz'un Mart ayının ikinci günündeki ziyaret programı listesinde, Bağdat Caddesi'nin ilk 5 yıldızlı butik oteli BROYT Suites de vardı. Oteli inceleyen Yavuz, BROYT'un Cadde'ye çok yakışacağını ancak çok iyi pazarlanması gerektiğini söyledi.

SÜRYANİ ORTODOKS METROPOLİTİ ZİYARETİ…

Özgül Özkan Yavuz'un Bağdat Caddesi'ndeki BROYT Suites ziyareti sonrasındaki randevusu, Moda Cem Sokak'ta bulunan İstanbul Süryani Ortodoks Metropoliti Yusuf Çetin'e oldu. Burada Kadıköy için geliştirdiği projeler hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Yavuz; "Olmazsa olmazımız Kadıköy'ün kültürel zenginliğini korumak, geliştirmek ve daha ileriye taşımak" mesajı verdi.

HAYAT BOYU ÖĞRENMEYE DEVAM…

Özgül Özkan Yavuz'un bir başka ziyareti, Kozyatağı Hayat Boyu Öğrenme Merkezi İSMEK'e oldu. Burada el emeği göz nuru ile yoğurularak işler çıkaran kursiyerlerle sohbet eden Yavuz; "Kadıköy'ün üreten kadınlarının güzel ürünlerini e-ticaret sitesi kurup, alıcılarla buluşturacağım" vaadinde bulundu.

Bağdat Caddesi'nin gelecek ay kapılarını açacak olan ilk beş yıldızlı butik oteli BROYT Suites'i ziyaret eden Özgül Özkan Yavuz, oteli Cadde'ye kazandıran Hüseyin Gündüz ve oğlu Yücel'e işletme ve turizm değerleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu…

Görüş ve Önerileriniz İçin
Bize Yazın
AK PARTİ Kadıköy Belediye Başkan Adayı